• СМ
 • banner3
 • 6
 • вибратори

  вибратори

 • кукла

  кукла

 • Masturbators

  Masturbators

Затоа изберете Seasight

Ningbo Seasight Електрични апарати ко., LTD. е професионална возрасни играчка производство претпријатие. Таа им нуди на дизајн, производство, продажба и по продажба на услуги, како целина пакет на услуги. Нашите производи вклучуваат варијанта вибратори вибратори, Кегел топки, машки masturbators, СМ алатки, итн Сите производи се направени од медицински одделение, не-токсични и слободна фталат материјали во согласност со меѓународните стандарди за здравје и сертифицирани CE, ФДУ, SGS и RoHS.

Ние секогаш се извршуваат со висок квалитет на производите и модерен, естетски, иновативни дизајни, со цел да се исполнат барањата од средно-крај на high-end. Нашите производи се главно се извезуваат во САД, Канада, Велика Британија, Европа, Австралија и други области. Ние, исто така, обезбеди OEM, ODM и OSM услуга.

Мисијата на Ningbo Seasight: обезбеди вредни производи за секој клиент.

Прочитај повеќе
 • Приватна ознака

  Приватна ознака

  Секс играчки и возрасни новини произведени во согласност со спецификации. Ние обезбеди клуч решенија за секс продавница сопственици, дистрибутерите и производителите. Приватни етикета возрасни производи.

 • Топ Квалитет и на време

  Топ Квалитет и на време

  Seasight производство на решенија кои доаѓаат само со највисок квалитет, сервис и гаранција. Вашите производи ќе бидат испорачани на време според планираниот проект распоред.

 • Западен бизнис стандарди

  Западен бизнис стандарди

  Ние се гордееме со се почитуваат строгите западниот деловни стандарди кои ни овозможија да се обезбедат квалитетни производи за кои другите не можат. ние работиме со строги рокови и обврски.

Избрана производи

мислите за вашето време

WhatsApp Online Chat !