• SM
 • banner3
 • 6
 • dildos

  dildos

 • kukull

  kukull

 • Masturbators

  Masturbators

pse zgjedhin Seasight

Ningbo Seasight Electric Appliance bashkë., LTD. profesional është një lodër të rritur ndërmarrje të prodhimit. Ajo ofron projektimin, prodhimin, shitjen dhe pas shitjes shërbimi si një shërbim të tërë paketë. Produktet tona përfshijnë vibrators variant, dildos, balls Kegel, Masturbators meshkuj, mjetet SM, etj Të gjitha prodhimet janë bërë nga mjekësore të keq, jo-toksike dhe pa-phthalate materiale në përputhje me standardet ndërkombëtare të shëndetit dhe të certifikuara CE, FDA, SGS dhe RoHS.

Ne jemi gjithmonë ndjek produkte me cilësi të lartë dhe në modë, estetike, dizajne të reja, në mënyrë që të plotësojnë kërkesat nga të mesëm në fund të lartë fund. Prodhimet tona eksportohen kryesisht në SHBA, Kanada, Britani të Madhe, Evropë, Australi dhe në fusha të tjera. Ne gjithashtu sigurojnë OEM, ODM dhe shërbim OSM.

Misioni i Seasight Ningbo: të japë produkte të vlefshme për çdo klient.

Lexo më shumë
 • Etiketë private

  Etiketë private

  lodra seksi dhe të rriturit risive të prodhuara sipas specifikave. Ne ofrojmë zgjidhje të kthehet-kyç për pronarët dyqan sex, shpërndarësit dhe prodhuesit. rriturit privat etiketë produkteve.

 • Top Quality & On Time

  Top Quality & On Time

  zgjidhje Seasight prodhuese që vijnë me vetëm cilësi më të lartë, shërbim të dhe garanci. produktet tuaja do të dorëzohet në kohë në bazë të projektit të planifikuar orarin.

 • Standardet e biznesit perëndimore

  Standardet e biznesit perëndimore

  Ne krenohemi në respektimi i standardeve të rrepta të biznesit perëndimore që na kanë mundësuar për të ofruar produkte të cilësisë që të tjerët nuk mund të. ne punojmë nga korniza kohore strikte dhe angazhimeve.

Featured produktet

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !